הכשרה לאחראיות על החוק למניעת הטרדה מינית במקום העבודה

תפקידה של האחראית למניעת הטרדה מינית במקום העבודה הוא תפקיד מורכב. מעבר לכך שעליה להקפיד שהמעסיק עומד בחובותיו לפי התקנות למניעת הטרדה מינית (חובות מעסיק), במקרה של תלונה או מידע על הטרדה חלילה, עליה לערוך בירור, לתחקר את המעורבים ועדים רלוונטיים, לגבש מסקנות ולהמליץ למעסיק כיצד לפעול. פעמים רבות, האחראית ממונה על ידי המעסיק ללא הכלים המתאימים למלא את תפקיד.
לכן, אני מציע את ההכשרה לאחראיות על מניעת הטרדה מינית במקום העבודה.
מדובר בהכשרה בת 5 שעות, שתתקיים ביום שלישי, 23.8.22, בין השעות 10:00 – 15:00, שמטרתה להעניק לאחראית את הכלים לבצע את תפקידה – סקירת התנהגויות הנחשבות הטרדה מינית לעומת כאלה שאינן מגיעות לכך, הבאת דוגמאות קונקרטיות מהפסיקה, אופן עריכת בירור והשאלות שיש לשאול במסגרתו, אופן ניסוח הדוח המסכם ועוד.
לרגל ההשקה ההכשרה מוצעת במחיר השקה מיוחד, בהנחה של 50% ממחירה הרגיל
לצורך ההרשמה ומימוש ההנחה כל שעליכם/ן לעשות, הוא ללחוץ על הקישור מטה, במסך שנפתח ללחוץ על Tickets, במסך הבא ללחוץ על Enter promo code (צבוע בכחול בצד שמאל למעלה), להזין את הקוד – SMART2022 וללחוץ על Apply (באותה השורה).
לאחר מכן המחיר יתעדכן למחיר המוזל ואז ניתן להשלים את הרכישה על ידי לחיצה על לחצן ה- Checkout, ובמסך הבא לוודא את פרטי ההתקשרות וללחוץ על Place order.
לאחר ביצוע התשלום תונפק חשבונית מס כדין.
להרשמה ולפרטים: https://www.eventbrite.com/e/394166702217