ייצוג בכירים בדיני עבודה

ייצוג בכירים

על כתפיהם של מנהלים בכירים בחברות וארגונים מוטלת אחריות לא קטנה שקשורה למגוון רבדים של מקום העבודה ותחום העיסוק המקצועי. מנהלים בכירים חשופים לסודות המסחריים הכמוסים ביותר של מקום העבודה, מעורבים בתהליכי קבלת ההחלטות ופעמים רבות אף נדרשים לתת עדות מטעם מקום העבודה בהליכים משפטיים שונים.

למרבה הצער, לפעמים מתגלע סכסוך בין מקום העבודה לבין מנהל בכיר, שמגיע להליכים משפטיים. במקרה כזה, מומלץ שגם מקום העבודה וגם המנהל הבכיר ישכרו עורך דין שיש לו ניסיון לא רק בתחום דיני העבודה, אלא גם במלאכה המתאגרת של ייצוג בכירים בדיני עבודה. זאת, כיוון שפעמים רבות נדרש לקחת בחשבון לא רק את המחלוקת הספציפית בין מקום העבודה לבין המנהל הבכיר, אלא גם השלכות רוחב של המקרה, המידע המצוי בידי אותו מנהל, אפשרות מעבר המנהל למתחרים וההזדקקות לאותו מנהל בעתיד.

מה נדרש מעורך דין שמתמחה בתחום של ייצוג בכירים בדיני עבודה?

כאמור, לא כל עורך דין שעוסק בדיני עבודה יודע  לייצג מנהלים בכירים ויש חשיבות לשימת לב לפרט הזה. תביעה פשוטה לזכויות כספיות שלא שולמו לעובד לא דומה לתביעה של מנהל בכיר. עורך דין שמציע שירותי ייצוג בכירים בדיני עבודה צריך להיות בעל ניסיון רב מאד בליווי וייצוג בבתי הדין לעבודה, ויהיה גם בעל הידע הנדרש לייצג את אותו מנהל בכיר בכל תביעה או בכל עניין משפטי שמתעורר. עורך דין זה יוכל לייצג את המנהל הבכיר גם במידה ומדובר בתביעה שאינה בהכרח בליבת  דיני העבודה, אלא רק נגזרת מהם, ללא קשר אם הוא התובע או הנתבע. מנהלים בכירים יבחרו בקפידה את עורך הדין שייצג אותם.

החשיבות של הניסיון המקצועי

אין זה פשוט לייצג מנהל בכיר, ללא קשר למהות התביעה המדוברת. חשוב להבין לעומק את המקרה שאירע ולדעת בדיוק איך לגשת לייצג את אותו מנהל בצורה הכי טובה ומכובדת שאפשר. ייצוג בכירים בדיני עבודה שמור כיום לעורכי דין ותיקים, בעלי מוניטין מעולים בעלי ניסיון רב בתחומים המדוברים וכאלה ששמם הולך לפניהם בכל מה שקשור לדיני עבודה ויחסי עובד מעביד. זה מה שיבטיח את הייצוג ההולם למנהל וגם למעסיק.

עורך הדין קובי חתן מתמחה בתחום של דיני עבודה ובעל ניסיון גם בייצוג מנהלים בכירים בתביעות שנושאן דיני עבודה ויחסי עבודה.

ייצוג עובדים בכירים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

דיני עבודה באיחוד האמירויות – قانون العمل في الإمارات

לאור הסרת האמברגו הכלכלי מצד איחוד האמירויות על ישראל, ולמשמע פעמוני השלום המהדהדים בין שתי המדינות, החלטתי לערוך היכרות עם דיני העבודה באיחוד האמירויות, בשל פוטנציאל שיתוף הפעולה הכלכלי, ומעברי עובדים בין המדינות. בשונה

קרא עוד >>
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: